Start
  |     |    
Kategorie
Dodaj Ogłoszenie
Szukaj
Wizytówki             Miasto  
<< Pokaż wszystkie
MASZ PROBLEM Z UZYSKANIEM KREDYTU ?
Kategoria: Usługi / Finanse /
Dodane: 14/07/2017 11:10:56
miesiąc temu
MASZ PROBLEM Z UZYSKANIEM KREDYTU ? SUPER OFERTA DLA OSÓB Z BRAKIEM ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ, PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ, ROLNIKÓW. Gotówka na dowód rejestracyjny nawet do 100% wartości samochodu (samochód nadal jest Twoją własnością i do Twojej dyspozycji)! NA OŚWIADCZENIE! Kredyt do 120 miesięcy! DLA FIRM BEZ US i ZUS!

MASZ SAMOCHÓD = MASZ KREDYT

Oprocentowanie już od -- 4,99% !!!

Refinansowanie kosztów zakupu samochodu Masz już samochód? Skorzystaj z kredytu refinansowego. Stworzyliśmy atrakcyjną ofertę dla tych, którzy chcą odzyskać pieniądze zainwestowane w auto!

Już teraz zbyt młody wiek, czy brak historii kredytowej

NIE JEST PROBLEMEM KREDYT NA DOWOLNY CEL lub REFINANSOWANIE ZAKUPU POSIADANEGO AUTA

- Kredyt udzielany na dowolny cel - przykład: * Posiadasz auto np. z rocznika 2015 warte wg cennika 60.000 zł, * Na kwotę ok 60.000 zł możesz uzyskać kredyt, * Składasz wniosek do banku o promesę kredytową, * Po uzyskaniu zgody podpisujesz dokumentację kredytową, * Rejestrujesz auto w wydziale komunikacyjnym (Bank jako współwłaściciel) * Kredyt jest uruchamiany a środki trafiają na Twoje konto, ----- Akceptujemy różne źródła dochodów: Możliwość zabezpieczenia kredytu samochodem osoby trzeciej ! oraz kilkoma samochodami ! SAM SPRAWDŹ jakie to proste! W Naszej ofercie znajdziesz również kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, oraz pożyczki dla osób z problemem w BIK! ----

O kredytach wiemy wszystko. Skorzystaj z naszej wiedzy. Najatrakcyjniejsze oferty banków w jednym miejscu ! Wiele banków w jednym - Nie trać więcej czasu na porównywanie ofert wszystkich banków w Polsce!

--------- Pozostaw to naszym doradcą! Zaufaj nam a my znajdziemy dla Ciebie kredyt taki, jaki szukasz! ---------

Jesteśmy bezpośrednim partnerem wielu instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, co pozwala nam na wynegocjowanie bardzo atrakcyjnych warunków dla naszych Klientów.

- Często nasze oferty są korzystniejsze od ofert uzyskanych indywidualnie przez Klientów bezpośrednio w bankach.

Posiadamy w ofercie kredyty gotówkowe, firmowe, hipoteczne, mieszkaniowe, samochodowe, rolnicze, konsolidacyjne. Kredyty dobieramy do potrzeb Klienta. Czasami sprawy, które wydają się trudne do załatwienia mogą okazać się proste, jeśli oczywiście trafią pod opiekę odpowiedniego specjalisty. wszystko na stronie www.nakredyt24.pl Wybierz najlepiej, zasługujesz na to
Kontakt:
SUPRAXCONSULTING
Telefon:
695387448
Email:

Odsłon: 20026

Szukaj Ogłoszeń
Zamieść Ogłoszenie
  Możliwość dodania do 10 zdjęć
  Wyświetlane od 15 dni do 2 miesięcy
  Możliwość dodania ogłoszeń premium
Zarządzaj Ogłoszeniami
ELBLĄSKIE OGŁOSZENIA
www.elblag-ogloszenia.pl
Copyright © 2011
Ogłoszenia
Informacje o serwisie